Nezařazeno

Dobrovolný svazek obcí Region Novoměstsko - „Přijďte si k nám odpočinout“

publicita-fmp-komplet-barevna-jpg11

INFORMACE O PROJEKTU:

V rámci společného projektu Dobrovolného svazku obcí Region Novoměstsko „Přijďte si k nám odpočinout“ spolufinancovaného z Euroregionu Glacensis  se parčík u spodního rybníku rozrostl o posezení a stojan na kola.

Posezeni1

Posezeni2

 

Informace k volbám do zastupitelstev obcí konané dne 5. a 6. 10.2018

Informace k volbám do zastupitelstev obcí konané dne 5. a 6. 10.2018

Odpadové hospodářství

sm bacetin

sm sudin

sm brtva

GDPR

Informace o zpracování osobních údajů

Správce údajů: Obec Bačetín

Sídlo: Bačetín 100, 518 01

Datová schránka: 4k6apeb

Kontakt: 602 168 415, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Helena Kuthanová, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu pro plnění povinností vyplývajících ze zákona o obcích a dalších obecně závazných právních předpisů. Osobní údaje jsou předávány pouze zákonem stanoveným osobám včetně předávání osobních údajů do jiných států.

     Každý má možnost podat na způsob zpracování osobních údajů stížnost u dozorového úřadu a má právo požadovat od obce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenos osobních údajů, omezení zpracování a má právo vznést námitku proti zpracování údajů. Pokud je zpracování vašich osobních údajů založeno na tom, že jste k němu udělili souhlas máte právo, tento souhlas kdykoli odvolat.

 

Uvedený správce osobních údajů zpracovává osobní údaje uvedené v záznamu o činnostech zpracování: Soubor ke stažení zde.

Směrnice 2023:
Analýza GDPR 2023
Schválená směrnice

 

 

Jste zde: Home Czech Point Nezařazeno